“Vřele doporučuji paní Ing. Kümmelovou, jedním slovem dokonalost ve svém oboru, naprosto profesionální, narozdíl od megalomanských r.k, milá, usměvavá, přátelská, vstřícná, přímá, dělá maximum pro to, aby vše šlo co nejrychleji a nejlépe. Vše ochotně vysvětlí, vše zařídí, o nic se nemusíte starat, o všem informuje, takže máte přesný přehled. Jsem šťastná a vděčná, že jsem Ing. Kümmelovou měla čest poznat, rozzáří Vám i špatný den. Naprostá spokojenost.”
“Paní ing. Kumellovou jsme oslovili na doporučení. Vřele doporučuji, jedná se o velice seriózní profesionálku ve svém oboru. Maximálně se Vám věnuje po všech stránkách a dělá maximum, aby byla vaše záležitost co nejlépe a nejrychleji vyřízena k vaší spokojenosti. Vřele doporučuji.”
“Paní ing.Kümmelová je skutečně profesionální a spolehlivá. Obrátili jsme se na ni na základě doporučení a nebyli jsme zklamáni. Velmi ochotná,milé a příjemné jednání a maximální servis.Určitě doporučuji.”
“Paní ing.Kummelovou jsme znali již z minulosti a pro prodej bytu jsme ji okamžitě kontaktovali a nelitujeme.Je to profesionál,vše trpělivě vysvětlí,vetšinu zařídí sama , je slušná,rychlá a hlavně komunikuje s předstihem,takže žádné nemilé překvapení se nekoná.Jen více takových makléřů.Za hladký průběh děkujeme Gregorovi”
“Velice doporučujeme paní ing. Kummelovou. Oslovili jsme ji na doporučení a rozhodně nelitujeme. Do své práce vkládá profesionalitu. Je milá a slušná. Vše zařídí, poradí ,pomůže a vysvětlí. Moc děkujeme za spolupráci. Přejeme mnoho úspěšně prodaných nemovitostí.”
“Prodej bytu jsem zadala ing. Kummelové a byla jsem s její prací velice spokojena. Vše zařídila, domluvila, neměla jsem sebemenší problém. Je velice vstřícná, ochotná a má milé jednání. Po všech stránkách profesionál.”
Rudolf Laitl (kupující) chtěl bych tímto paní Kummelové moc poděkovat za její přístup a velice profesionální jednání. Prostě co se řeklo to platilo....Můžu její služby jen a jen doporučit!”
Chtěla bych moc poděkovat paní Kummelové za profesionální přístup,vstřícnost,pohotovost,rychlé jednání a vždy úsměv na tváří.Prostě vynikající spolupráce,proto přeji hodně dalších spokojených klientů. Blanka Marková - prodávající  
Výborná komunikace, vše, co se řeklo, platilo, spolupráce na jedničku.  Jakub Kovtun - kupující
Všem doporučuji paní Ing. Kümmelovou za její spolupráci a trpělivost. Jsem velice spokojená. Tímto ještě jednou moc a moc děkuji s pozdravem Sluneckova - prodávající
Chtěla bych moc poděkovat paní Ing. Kümmelové za její profesionální přístup a hlavně velikou trpělivost. Přeji hodně dalších spokojených klientů. Vřele doporučuji. Lada Benešová - prodávající
Při prodeji nemovitosti jsme byli velmi spokojeni. Doporučujeme všem, kteří hledají profesionální přístup, dobrou komunikaci a jistotu. Děkujeme,Novákovi.
Nemohu napsat nic jiného než samé NEJ. Hned prvni setkání bylo moc příjemné a profesionální a timto směrem se odvijela vsechna jednani.Paní Kummelova je opravdu profesionál a proto ji všem DOPORUČUJI.

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů