“Paní ing.Kümmelová je skutečně profesionální a spolehlivá. Obrátili jsme se na ni na základě doporučení a nebyli jsme zklamáni. Velmi ochotná,milé a příjemné jednání a maximální servis.Určitě doporučuji.”
“Paní ing.Kummelovou jsme znali již z minulosti a pro prodej bytu jsme ji okamžitě kontaktovali a nelitujeme.Je to profesionál,vše trpělivě vysvětlí,vetšinu zařídí sama , je slušná,rychlá a hlavně komunikuje s předstihem,takže žádné nemilé překvapení se nekoná.Jen více takových makléřů.Za hladký průběh děkujeme Gregorovi”
“Velice doporučujeme paní ing. Kummelovou. Oslovili jsme ji na doporučení a rozhodně nelitujeme. Do své práce vkládá profesionalitu. Je milá a slušná. Vše zařídí, poradí ,pomůže a vysvětlí. Moc děkujeme za spolupráci. Přejeme mnoho úspěšně prodaných nemovitostí.”
“Prodej bytu jsem zadala ing. Kummelové a byla jsem s její prací velice spokojena. Vše zařídila, domluvila, neměla jsem sebemenší problém. Je velice vstřícná, ochotná a má milé jednání. Po všech stránkách profesionál.”
Rudolf Laitl (kupující) chtěl bych tímto paní Kummelové moc poděkovat za její přístup a velice profesionální jednání. Prostě co se řeklo to platilo....Můžu její služby jen a jen doporučit!”
Chtěla bych moc poděkovat paní Kummelové za profesionální přístup,vstřícnost,pohotovost,rychlé jednání a vždy úsměv na tváří.Prostě vynikající spolupráce,proto přeji hodně dalších spokojených klientů. Blanka Marková - prodávající  
Výborná komunikace, vše, co se řeklo, platilo, spolupráce na jedničku.  Jakub Kovtun - kupující
Všem doporučuji paní Ing. Kümmelovou za její spolupráci a trpělivost. Jsem velice spokojená. Tímto ještě jednou moc a moc děkuji s pozdravem Sluneckova - prodávající
Chtěla bych moc poděkovat paní Ing. Kümmelové za její profesionální přístup a hlavně velikou trpělivost. Přeji hodně dalších spokojených klientů. Vřele doporučuji. Lada Benešová - prodávající
Při prodeji nemovitosti jsme byli velmi spokojeni. Doporučujeme všem, kteří hledají profesionální přístup, dobrou komunikaci a jistotu. Děkujeme,Novákovi.
Nemohu napsat nic jiného než samé NEJ. Hned prvni setkání bylo moc příjemné a profesionální a timto směrem se odvijela vsechna jednani.Paní Kummelova je opravdu profesionál a proto ji všem DOPORUČUJI.

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů