Kontaktujte mě

Prodej RD 5+kk na Dobříší

Domluvte si se mnou konzultaci zdarma!

Nabízíme k prodeji prostorný, atriový rodinný dům o dispozici 5kk na Dobříši.

Jedná se o přízemní atriový rodinný dům s venkovním prostorem o celkové obytné ploše 273 m2, k domu těsně přiléhají dvě garáže.


Z předsíně vstupujeme do obývacího pokoje s krbem a velmi prostornou kuchyní s velkým úložným prostorem. Kuchyně je vybavena myčkou, varnou deskou, elektrickou troubou a dvěma lednicemi. Z obývacího pokoje vstupujeme do pracovny, ložnice, šatny a hlavní koupelny. Z koupelny je vstup do relaxační místnosti, kde je vířivka pro osm osob se vstupem na zahradu domu.


Dále jsou k dispozici dvě ložnice, šatna a druhá koupelna, technická místnost a samostatné WC. Interiérové dveře jsou z masivního exotického dřeva, podlahy v ložnici , pracovně a šatně dřevěné.


Na zahradě je venkovní posezení s krbem, samostatná kůlna na dřevo a dětský domeček.


Vjezd k domu je zajištěn elektricky ovládanými vraty. Topení je zabezpečeno plynovým kotlem a tepelným čerpadlem (vzduch -voda). Voda - obecní a studna, kanalizace obecní.


Ohřev vody je zajištěn třemi elektrickými bojlery. Nemovitost je napojena na centrální zabezpečovací systém Jenton Jablotron.


Dům splňuje všechny podmínky kvalitního, moderního a klidného bydlení v bezprostřední návaznosti na přírodu, přitom s výbornou dostupností do Prahy cca 15 minut.


Dům je připraven k okamžitému nastěhování.

Cena:

16 400 000 Kč

K nastěhování:

Ihned

Místo:

Dobříš