Kontaktujte mě

Prodej RD v obci Jablonná

Domluvte si se mnou konzultaci zdarma!

Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům o dispozici 5+1 se stavbou samostatné garáže pro tři auta v obci Jablonná u Příbrami.


Dům se nachází v klidné části obce na konci slepé ulice. Jedná se o patrový rodinný dům s venkovní zastřešenou terasou. K domu náleží samostatná stavba garáže pro tři auta s prostorem na uskladnění kol, lyží o zastavěné ploše 84 m2.


U domu je pro budoucího majitele k dispozici rozlehlá udržovaná zahrada o výměře 1634 m2.


V 1 NP domu se nachází koupelna se sprchovým koutem a WC, ložnice, kuchyně, obývací pokoj s krbem a prostorná vstupní chodba se šatními skříněmi. Kuchyně je vybavena myčkou, varnou plynovou deskou a elektrickou troubou. Z obývacího pokoje a kuchyně je vstup na zastřešenou terasu domu. Do 2NP vstupujeme do dřevěných schodech.


Ve 2 NP se nachází tři prostorné pokoje, dvě šatny a koupelna s rohovou vanou, WC a bidetem.


Voda je k dispozici z vlastního vrtu o hloubce 36 m, kanalizace je obecní. Topení tepelné čerpadlo (vzduch -voda). Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Nízké náklady na bydlení 3700,-Kč na elektřinu.


Kolaudace domu byla v roce 2002 a kolaudace stavby garáže v roce 2011. K dispozici virtuální prohlídka.


Dům splňuje všechny podmínky kvalitního, moderního a klidného bydlení v bezprostřední návaznosti na přírodu, s vynikající dostupností (5 min) na dálnici D4 směr Praha. Autem do Příbrami 10 min a do Prahy 40 min.Dům je připraven k okamžitému nastěhování.

Cena:

10 900 000 Kč

K nastěhování:

Ihned

Místo:

Jablonná